Biblioteka w Nieborowie

Na skróty

Treść strony

DEPOZYT BIBLIOTECZNY

Gminna Biblioteka im. Marii Konopnickiej podpisała umowę  z Krajowym Depozytem Bibliotecznym i przystąpiła do sieci partnerskiej DBN. 
Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz zostać czytelnikiem?  Zapraszamy 
https://depozytbiblioteczny.pl/ 
Ideą, Krajowego Depozytu Bibliotecznego jest upowszechnianie dostępu do książek niedostępnych w obrocie handlowym, a które znajdują się w zasobach bibliotek i cieszą się niesłabnącą popularnością wśród czytelników
Czytelnicy zyskują dostęp do zbiorów za pośrednictwem bezpiecznej aplikacji elektronicznej, w ramach której będą mogli wypożyczyć (lub zarezerwować) rzadką, poszukiwaną przez siebie książkę z dowolnej biblioteki partnerskiej, w której ona się znajduje.
Jeśli chcesz korzystać z zasobów Depozytu Bibliotecznego (oraz z zasobów bibliotek partnerskich) musisz posiadać aktywną kartę biblioteczną.
Rejestracja karty bibliotecznej i uzyskanie statusu czytelnika może odbyć się:
•    zdalnie, za pośrednictwem Internetu (preferujemy tę metodę)
•    poprzez odwiedzenie naszego oddziału w Krakowie.
Tytuły, które możesz wypożyczać będą wyświetlane w specjalnej kategorii, którą możesz przeglądać  tutaj  - https://www.legimi.pl/wydawnictwo/fundacja-krajowy-depozyt-biblioteczny,pd43343/?languages=english,german,polish
Z wyszukiwarki w serwisie DBN możesz być  przekierowany  bezpośrednio na strony serwisu legimi.pl (nie zdziw się, to całkowicie naturalne). Ponadto książki dostępne do wypożyczania będą dostępne nieodpłatnie również w wyszukiwarce wbudowanej bezpośrednio w aplikacji Legimi.  Jeśli znajdziesz tytuł dostępny do wypożyczenia możesz dodać go na swoją półkę. Pamiętaj, że wymagane będzie logowanie w aplikacji i użycie karty bibliotecznej. Konto w Legimi służy jako medium elektroniczne niezbędne do wypożyczania publikacji elektronicznych.
Musisz pamiętać, że wypożyczona książka widoczna będzie w Twojej karcie przez 30 dni, po czym zostanie zwrócona i udostępniona do wypożyczenia innym czytelnikom.

DBN

  • Idea-naszej-biblioteki

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer