Biblioteka w Nieborowie

Na skróty

Treść strony

Legimi

Zasady korzystana z e-booków Legimi:

  1. Możliwość wypożyczania mają wyłącznie zarejestrowani czytelnicy GBP w Nieborowie i Filii.
  2. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do GBP w Nieborowie lub skontaktować telefonicznie (tel. +48 46 838 57 45). Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stroniehttps://www.legimi.pl/mazowieckie/ .Następnie książki wypożyczyć i pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi.
  3. Kod uprawnia do bezpłatnego korzystania z serwisu Legimi do końca danego miesiąca. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca kod ten wygasa.
  4. Liczba kodów jest ograniczona. W ramach zamówionego przez konsorcjum bibliotek limitu stron do przeczytania każdy czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek. Jeśli czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron dla całej placówki.
  5. Wypożyczone ebooki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach.
  6. Pytania w sprawach technicznych lub związanych z katalogiem należy kierować na adres support@legimi.com, tel. +48 22 307 65 40 (pon.-pt. w godz. 10-16).

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer