Biblioteka w Nieborowie

Na skróty

Treść strony

"Para-buch! Książka w ruch!"

Gminna Biblioteka w Nieborowie i filie w Arkadii i Bełchowie biorą udział w nowatorskim przedsięwzięciu łączącym w sobie promocję książki popularnonaukowej, rozbudzanie wśród młodszych dzieci ciekawości świata, rozwój ich umiejętności językowych i kształtowanie nawyku czytania.

Dzięki projektowi dzieci zyskają przydatne umiejętności, inspiracje i impuls do rozwoju zainteresowań w cenionych w dzisiejszym świecie dziedzinach STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka). Biblioteki, z kolei, zaprezentują się otoczeniu jako instytucje nowoczesne, wdrażające nowatorskie formy działań i wrażliwe na wyzwania współczesnego świata.

Projekt „Para-buch! Książka w ruch!” Para-buch! Książka w ruch!”, finansowany jest ze środków Deutsche Telekom Stiftung (umowa o współpracy zawarta pomiędzy Deutsche Telekom Stiftung, Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz DSZ – International Giving Foundation). Projekt realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z Deutsche Telekom Stiftung. Projekt wspierają wojewódzkie biblioteki publiczne w: Lublinie, Łodzi, Krakowie, Warszawie i Olsztynie.

 

  • -
  • -
  • -

« wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer